PRODUCENT    |   TEL:  +48 501 573 377    |    EMAIL: biuro@odplywy-lazienkowe.pl
PL     EN

505463563

MENU
Jesteś tutaj: O producencie

O producencie

O producencie O producencie O producenie

 

Sasena produkuje odpływy łazienkowe od przeszło 12 lat. Jest to polska firma, która powstała na fundamentach innej firmy rodzinnej, która ma 20 lat doświadczeniem w pracy ze stalą nierdzewną. Odpływy produkowane są w fabryce zlokalizowanej w Wyszkowie. Do produkcji wykorzystywane są nowoczesne, sterowane cyfrowo maszyny tnące i formujące. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji odpływów są certyfikowane pod kątem jakości i składu chemicznego. 

Dzięki wieloetapowej kontroli jakości nasze produkty są bezawaryjne, na każdy odpływ udzielamy 5 letniej gwarancji.

Przez 12 lat współpracy nasze odpływy zainstalowane zostały już w ponad 20 tysiącach łazienek, prywatnych, hotelowych, szkolnych, sportowych w Polsce i Europie.

Mamy doświadczenie związane z projektowaniem i produkcją odpływów idealnie dopasowanych do potrzeb naszego Klienta. Możemy zaprojektować odpływ w oparciu o wymagania techniczne oczekiwane przez Klienta, a także personalizować stronę wizualną odpływu np. napis, logo lub wzór według wytycznych Klienta)

Jesteśmy przygotowani na realizację dużych zamówień w krótkim czasie, odpływy łazienkowe możemy wysłać do dowolnego miejsca w kraju i za granicą.

Aby ułatwić naszym Klientom część związaną z budową i modernizacją łazienki wprowadziliśmy do oferty dodatkowe akcesoria potrzebne do montażu, tj. mankiety i maty uszczelniające.

Dla naszych stałych Klientów proponujemy indywidualne oferty, zawierające dokładnie to co jest potrzebne na szczegółowo dopasowanych warunkach

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl