PRODUCENT    |   TEL:  +48 501 573 377    |    EMAIL: biuro@odplywy-lazienkowe.pl
PL     EN

505463563

MENU
Jesteś tutaj: Technologia

Technologia

Odpływy liniowe firmy Sasena

 

MATERIAŁ ODPORNY NA KOROZJĘ:

Do produkcji naszych odpływów łazienkowych wykorzystujemy stal nierdzewną całkowicie odporną na korozję. Stal nierdzewna 1.4509 (AISI441), to ferrytyczny stop żelaza, chromu, molibdenu, tytanu, niobu i innych składników. Niob i tytan uodparniają stal na korozję miedzykrystaliczną, chrom wchodząc w reakcję z tlenem tworzy na powierzchni odpływu cienką warstwę, samoczynnie odtwarzajacą się w przypadku uszkodzenia stanowiąc ochronę przed korozją. Dodatkowo za pomocą specjalnego urządzenia działającego na zasadzie elektrochemicznej, odpływ łazienkowy jest czyszczony, a następnie nakładana jest warstwa pasywacyjna zapobiegajaca korozji oraz mikrokorozji (system czyszczenia i pasywacji opatentowany przez firmę Walter

 

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

 

PRECYZYJNE CIĘCIE LASEREM

Koryta i pokrywy wycinamy przy użyciu lasera TruMatic 6000 firmy Trumpf, dzięki wyjatkowej jakości wiązki lasera CO2 TruFlow uzyskujemy cięcia  wysokiej precyzji w blasze stalowej o grubości 1,2 milimetra (pokrywy) oraz 1,5 milimetra (koryta). W miejscu padania promienia lasera na przedmiot obrabiany materiał jest tak silnie podgrzewany, że topi się lub paruje. Po kompletnym przeniknięciu promienia przez obrabianą stal następuje proces cięcia, promień lasera przesuwa się wzdłuż konturu elementu i na bieżąco topi materiał. Laser potrafi sprostać najróżniejszym operacjom cięcia z mikrometrową dokładnością, dzięki czemu nasze wzory są idealne.
 
 
 
 
 

IDEALNE GIĘCIE ELEMENTÓW

Wszystkie elementy naszych odpływów łazienkowych gięte są przy pomocy prasy krawędziowej hudraulicznej WC67Y. Nasze gięcia są bezpieczne, mają delikatnie zaokrąglone krawędzie.

 

WYSOKA JAKOŚĆ SPAWANIA

Koryta naszych odpływów łazienkowych spawamy przy użyciu mikroplazmy. Efektem spawania mikroplazmowego jest minimalne odkształcenie materiału, dzięki czemu uzyskujemy równe i gładkie krawędzie. Taki sposób łączenia stali wykorzystywany jest wówczas, gdy potrzebne są złącza wysokiej jakości, również w przemyśle lotniczym, także w konstrukcjach kosmicznych. Dodatkowo, aby zwiększyć estetykę i uzyskać idealny poziom powierzchni stosujemy mechaniczne szlifowanie.

 

 

 

 

DOKŁADNE SZLIFOWANIE

Wszystkie krawędzie szlifujemy szlifierką taśmową S-75/150, następnie polerujemy ręcznie, po czym dokonujemy szczegółowej kontroli jakości.

 

SZYBKI ODPŁYW WODY

pokrywa odpływu liniowegoW naszych pokrywach zastosowaliśmy innowacyjny system odpływu wody, dodatkowe otwory (zamiast jednego) na bocznej ścianie pokrywy oraz specjalnie profilowany spód koryta powodują, że woda trafia do syfonu bez żadnych zawirowań i zahamowań. Rozwiązania te zapewniają równomierne rozłożenie strugi wody nie powodując zatorów i nadmiernego pozostawania wody w kabinie prysznicowej.

 

 

 

 

NIEZAWODNY SYFON MCALPINE

W naszych odpływach łazienkowych stosujemy syfony brytyjskiej firmy McAlpine, która ma 110 lat doświadczenia i jest liderem w branży. Nasz odpływ liniowy w połączeniu z syfonem gwarantuje przepustowość 50l na minutę, czyli jest w stanie odprowadzić przeszło dwukrotnie więcej wody niż jest w stanie wygenerować prysznic.
 
 
 

 

DEKLARACJA ZGODNOŚCI NR. 1-02/2013

Dokonaliśmy badań technicznych naszych odpływów łazienkowych zgodnie z protokołem 1-01/2013 badań zgodności spustów ściekowych (odpływów prysznicowych) z normą PN-EN1253:2005. Na podstawie tych badań powstała ocena zgodności, specyfikacja techniczna SP1-02/2013. Końcowym efektem przeprowadzonych badań jest deklaracja zgodności 1-02/2013.

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl